Elementy 0

Kurs liftingu i laminacji rzęs

Coraz więcej kobiet szuka w ofercie salonów kosmetycznych zabiegów, które podkreślą ich naturalne piękno w sposób subtelny, delikatny, pozbawiony jakiejkolwiek sztuczności. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, przygotowaliśmy kurs liftingu i laminacji rzęs.

Dla kogo przeznaczony jest kurs liftingu i laminacji rzęs?

Udział w kursie laminacji rzęs polecamy Ci, jeżeli:

 • Chciałabyś rozpocząć swoją karierę w branży kosmetycznej – zabieg liftingu i laminacji rzęs jest stosunkowo łatwy do opanowania. Posiadając certyfikat ukończenia kursu laminacji rzęs łatwo znajdziesz pracę w salonie kosmetycznym, SPA czy hotelu. Możesz również otworzyć własną działalność i przyjmować klientki na własną rękę.
 • Pracujesz już w branży kosmetycznej i wykonujesz zabiegi stylizacji rzęs, stylizacji paznokci lub inne. Umiejętność wykonywania liftingu rzęs będzie znakomitym dopełnieniem Twoich pozostałych umiejętności i zwiększy Twoje możliwości zarobkowe.
 • Prowadzisz salon kosmetyczny i chciałabyś podnieść kwalifikacje Twoich pracowników. Nasze szkolenia odbywają się w małych grupach, więc możesz przysłać do nas kilka osób jednocześnie. Kurs laminacji rzęs w Lash Design prowadzony jest zazwyczaj w grupach trzyosobowych, jednak na specjalne życzenie możemy przyjąć więcej osób (wtedy kurs liftingu rzęs z laminacją będzie prowadzić kilku instruktorów).
 • Jesteś studentką kosmetologii, uczęszczasz do studium kosmetycznego lub jesteś w trakcie nauki w innej instytucji. Inwestując w dodatkowy kurs skupiony na konkretnej technice zabiegowej zwiększysz swoją konkurencyjność, kiedy już wejdziesz na rynek pracy. Kurs laminacji rzęs jest dobrym wyborem na początek – trwa krótko i daje bardzo pożądaną umiejętność.
 • Pracujesz w innej branży i czujesz, że potrzebujesz zmiany lub odskoczni od codziennych obowiązków, lub że chciałabyś się rozwijać także w innym kierunku. Wiele osób, które uczestniczyły w naszych kursach pracowało w większych lub mniejszych firmach, całkowicie niezwiązanych z kosmetyką. Dzięki kursowi liftingu i laminacji rzęs uruchomiły dodatkowe źródło dochodu. Niektóre z nich po pewnym czasie całkowicie zmieniły swoje zawodowe ścieżki i dziś pracują według własnego harmonogramu i na własnych zasadach.

Kurs liftingu i laminacji rzęs – harmonogram

O godzinie 9.00 rozpoczynamy szkolenie. Laminacja rzęs jest zabiegiem prostym i nie musisz się do niego specjalnie przygotowywać. Zabierz ze sobą jedynie dużo pozytywnej energii.

 
   
9.00 – 9.15 Powitanie uczestników i informacje organizacyjne.
9.15 – 9.45 Budowa i funkcje rzęs oraz cel zabiegu liftingu i laminacji.
9.45 – 10.00 Przeciwskazania zabiegowe.
10.00 – 10.15 Próba alergiczna.
10.15 – 10.25 Przygotowanie rzęs do zabiegu – omówienie preparatów służących do przygotowania rzęs.
10.25 – 10.45 Omówienie form silikonowych, służących do podkręcania rzęs. Dobór form względem długości rzęs naturalnych. Ćwiczenia praktyczne.
10.45 – 10.50 Przerwa
10.50 – 11.20 Szczegółowe omówienie produktów do liftingu rzęs. Analiza składu i efektów działania.
11.20 – 11.35 Zapoznanie z procesem koloryzacji rzęs, wykorzystywanym podczas zabiegu liftingu rzęs.
11.35 – 12.00 Omówienie produktów odżywczych, stosowanych po zabiegu liftingu.
12.00 – 12.30 Przerwa obiadowa.
12.30 – 14.30 Część praktyczna – przeprowadzenie zabiegu na modelce numer 1 pod opieką instruktora.
14.30 – 16.15 Część praktyczna – praca na modelce numer 2.
16.15 – 16.30 Podsumowanie efektów części praktycznej.
16.30 – 17.00 Wręczenie certyfikatów, wspólna sesja zdjęciowa, zakończenie szkolenia.

Kurs liftingu rzęs z laminacją w Lash Design to wszystkie niezbędne informacje teoretyczne i duża dawka praktyki. Cały czas możesz liczyć na pomoc instruktorki, która czuwa na bezpieczeństwem Twoim oraz modelek.

Kurs liftingu i laminacji rzęs – co otrzymasz w cenie kursu?

 • 7,5 – 8 godzin szkolenia, w tym około 4 godziny praktyki.
 • Skrypt szkoleniowy.
 • Wszystkie produkty i materiały niezbędne do pracy podczas szkolenia.
 • Posiłek oraz przekąski podczas szkolenia.
 • 2 żywe modelki do ćwiczeń.
 • Zniżki na wybrane produkty Lash Design.
 • Stałą zniżkę na produkty naszej partnerskiej firmy MyLamination.
 • Dostęp do zamkniętej grupy facebook’owej – Rzęsiarskie Wsparcie – gdzie instruktorki Lash Design odpowiadają na pytania kursantek i publikują dodatkowe materiały edukacyjne.

Dodatkowo w cenę wliczone jest coś, czego wartość trudno wyrazić w jakiejkolwiek walucie. Jako jedna z nielicznych szkół na rynku budujemy z naszymi kursantkami PRAWDZIWĄ RODZINĘ! Dołączasz do niej, niezależnie od tego, jakie ukończysz u nas szkolenie. Lifting rzęs nie jest tu wyjątkiem! Po szkoleniu będziesz mogła liczyć na pełne wsparcie zarówno swojego szkoleniowca, jak i pozostałych instruktorek Lash Design oraz wszystkich naszych dotychczasowych kursantek, które wzajemnie sobie pomagają. Kurs laminacji rzęs w Lash Design to nie tylko inwestycja w nowe umiejętności, to także nowe, trwałe relacje, dzięki którym postępy w karierze stają się łatwiejsze.

Kurs liftingu i laminacji rzęs - lista najczęściej zadawanych pytań

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące kursu.

Jak zapisać się na kurs? Lifting rzęs staje się coraz bardziej popularny również wśród osób, które chciałyby nauczyć się wykonywać zabieg. Aby ułatwić zapisy osobom zainteresowanym, wprowadziliśmy opcję zapisu online. Wystarczy przejść na stronę: https://lashdesign.pl/terminy-szkolen/ i wybrać interesującą Cię datę. Następnie kliknij w wybraną datę i na dole strony, która się otworzy, znajdziesz panel do zapisu.

Ile czasu trwa kurs? Lifting rzęs z laminacją jest zabiegiem stosunkowo szybkim i prostym, dlatego jesteś w stanie go opanować w 1 dzień. Po około 7 – 8 godzinach szkolenia jesteś już gotowa, by samodzielnie praktykować na modelkach. Koniecznie rób zdjęcia swoich prac, by Twoja instruktorka mogła ocenić, czy robisz postępy i nad czym ewentualnie musisz jeszcze popracować.

Gdzie mogę pracować po kursie liftingu rzęs i laminacji? Pracę możesz znaleźć w salonie kosmetycznym, SPA czy hotelu. Możesz również świadczyć zabiegi na własną rękę. Koszt wszystkich niezbędnych materiałów i narzędzi nie jest wysoki.

Czy mogę u Was zakupić niezbędne produkty? Tak. Możesz je kupić od razu, gdy skończy się kurs. Lifting rzęs możesz wykonywać korzystając z produktów dowolnej marki, jednak my sprzedajemy i korzystamy z tych, które uważamy na najlepsze.

Czy Wasze szkolenie z liftingu rzęs kończy się wydaniem certyfikatu? Tak. Każda kursantka, która pozytywnie przejdzie nasz kurs otrzyma certyfikat potwierdzający jej nowe umiejętności.

Czy po kursie mogę liczyć na wsparcie szkoleniowca? Tak. Twoja przygoda zaczyna się tak naprawdę wtedy, gdy kończy się kurs. Lifting rzęs to zabieg prosty i przyjemny, jednak wymaga regularnego praktykowania i monitorowania postępów. Po kursie zostaniesz dodana do zamkniętej grupy na FB, gdzie możesz zadawać pytania i wrzucać zdjęcie prac do oceny. Nasze instruktorki oraz pozostałe kursantki chętnie podzielą się z Tobą uwagami. Możesz także kontaktować się ze swoim szkoleniowcem, który na pewno odpowie na Twoją wiadomość.

Jaka jest cena kursu liftingu rzęs z laminacją? Cena kursu to 1290 zł. Opłaty można dokonać tradycyjnym przelewem lub korzystając z szybkich płatności PayU lub PayPal.

Dlaczego powinnam wybrać właśnie Wasz kurs? Lifting rzęs to zabieg stosunkowo nowy. Nasz zespół tworzą ekspertki od zabiegów dedykowanych rzęsom oraz brwiom. Mamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami dotyczącymi upiększania oprawy oka. Szkolimy i pracujemy na produktach wysokiej jakości, które dokładnie przetestowałyśmy. Nasze kursy i szkolenia zbierają znakomite opnie, które możesz zobaczyć na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/LashDesignPL/
Co więcej, nasze kursantki i instruktorki to jedna wielka wspierająca się rodzina, do której również i Ty możesz dołączyć, decydując się na kurs u nas.

0