Elementy 0

Szkolenie stylizacja brwi

Szkolenie stylizacji brwi Brwiologia w Lash Design, został zaprojektowany z myślą o każdej osobie, która chciałaby opanować wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzania zabiegów dedykowanych brwiom. Program szkolenia został przygotowany z myślą o praktykujących kosmetyczkach, stylistkach rzęs i paznokci oraz tych, którzy z branżą beauty nie mieli wcześniej do czynienia. Stylizacja brwi przeżywa obecnie wielki rozkwit i cieszy się rosnącym zainteresowaniem, zarówno ze strony kobiet, jak i mężczyzn. To dziedzina, która pozwala dobrze zarobić oraz zbudować sobie status prawdziwej ekspertki.

Program szkolenia stylizacji brwi:

 • Brwi – jako istotny element współczesnego wyglądu.
 • Anatomia i budowa włosa.
 • Geometria twarzy.
 • Odpowiedni dobór kształtu – schemat rysunku przy użyciu brow paste.
 • Koloryzacja brwi – omówienie produktów wykorzystywanych w trakcie
 • Regulacja brwi – techniką nitkowania, wosku oraz pęsetą.
 • Rekonstrukcja brwi – w jaki sposób może pomóc stylizacja brwi.
 • Laminacja brwi.
 • Przeciwwskazania do zabiegu.
 • Wybór produktów zabiegowych.
 • Stylizacja brwi – procedura zabiegowa.
 • Pielęgnacja brwi po zabiegu.
 • Budowanie portfolio.

Jak długo trwa kurs stylizacji brwi?

Szkolenie stylizacji brwi w Lash Design ukończysz w ciągu jednego dnia. Spędzisz z instruktorem około 8 godzin zegarowych. Podczas szkolenia wykonasz zabieg stylizacji brwi na dwóch żywych modelkach, których obecność Ci zapewnimy. Oczywiście, jeżeli masz ochotę, możesz przyprowadzić własną modelkę.

Po kursie dołączysz do naszej grupy wsparcia na FB, gdzie możesz zadawać pytania, na które z przyjemnością odpowiedzą nasze wspaniałe instruktorki. Stylizacja brwi to dziedzina, w której progres przychodzi z czasem, dlatego bardzo ważne jest, byś po ukończonym kursie stylizacji brwi jak najszybciej rozpoczęła praktykę.

Jakich produktów do stylizacji brwi używamy podczas kursu?

Podczas kursu stylizacji brwi w Lash Design pracujemy na produktach marki: Nikk Mole, Brow Henna, Intensive, Thuya.

Tych samych produktów używają podczas zabiegów nasze stylistki, dla których stylizacja brwi to codzienność. Dlatego mamy pewność, że produkty te spełniają najwyższe wymagania. Gwarantujemy, że będzie Ci się nich pracować dobrze.

Jak szybko po kursie stylizacji brwi mogę zacząć przyjmować klientki?

Klientki na zabiegi możesz zacząć zapisywać w zasadzie od razu po kursie. Rekomendujemy jednak, byś wcześniej wykonała około 10 zabiegów swoim znajomym lub chętnym modelkom – za darmo lub jedynie za zwrot kosztów zużytych produktów. Każdej ze swoich pierwszych modelek wykonaj zdjęcia przed i po, a następnie podziel się nimi na naszej grupie wsparcia. Nasze instruktorki podpowiedzą Ci, czy jest coś, nad czym musisz szczególnie popracować.

Kto prowadzi kurs stylizacji brwi w Lash Design?

Kurs prowadzi Monika Grzelak, założycielka marki Lash Design. Monika zgłębia tematykę oprawy oka od 7 lat. Swojej karierę zaczynała jako stylistka rzęs w Londynie. Bardzo szybko zbudowała bazę zadowolonych klientek i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom poszerzyła wachlarz usług o stylizację brwi. Znakomite opinie klientów i liczne szkolenia utwierdziły Monikę w przekonaniu, że jest gotowa, by nauczać stylizacji brwi tych, którzy chcieliby ją opanować.

Z zakresu stylizacji brwi odbywała szkolenia u takich ekspertów jak:

 • Ala Rio
 • Ekaterina Kozlova-Korzeniowska
 • Anna Semeniuk
 • Magdalena Jechna Dużyńska
 • Marharyta Oliinyk
 • Nikol Briz

Jakie są zarobki stylistki brwi?

Bardzo często stylizacja brwi jest tylko jedną z oferowanych usług. Większość naszych kursantek to również stylistki rzęs lub paznokci, które pragną poszerzyć swoją ofertę. Ceny usług są bardzo różne i uzależnione od lokalizacji oraz doświadczenia osoby wykonującej zabieg. Dlatego bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile zarabia stylistka brwi. Z całą pewnością możliwe jest uzyskiwanie dochodów powyżej średniej krajowej, jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość – promocja swoich usług i budowanie bazy klientów to czasochłonne procesy, które z pewnością zaowocują w przyszłości.

Czy po kursie można się u Was zaopatrzyć w niezbędne produkty?

Jak najbardziej. Stylizacja brwi to dziedzina bardzo dynamiczna, producenci często wypuszczają na rynek nowe produkty. Podczas szkolenia stylizacji brwi podpowiemy Ci, które z nich są warte Twojej uwagi, które niezbędne, a bez których możesz się obejść.

Gdzie mogę pracować jako stylistka brwi?

Kiedy opanujesz sztukę stylizacji brwi, otworzy się przed Tobą wiele możliwości zarobkowych. Możesz nawiązać współpracę z salonem kosmetycznym, SPA czy hotelem. Możesz również zarejestrować własną działalność i działać jako wolny strzelec. Kurs stylizacji brwi to dopiero początek przygody – po nim musisz dużo praktykować i wykorzystać każdą okazję do pracy z prawdziwymi klientami.

0